Підтримка сім’ї в боротьбі з алкоголем

Алкоголізм — одна з найбільших проблем нашого суспільства. Ця згубна звичка знищує людину, як особистість, забирає життя в прямому і переносному сенсі, завдає болю рідним і близьким хворого. Тому необхідно докласти багато зусиль, щоб її побороти і повернути людину до повноцінного життя.

Лікування алкоголізму дуже складне. Це вимагає наполегливості і цілеспрямованності не тільки від пацієнта, але і від всієї родини. Якщо з вами, або кимось з вашої родини трапилась така біда, необхідно якнайшвидше звернутись за допомогою до спеціалістів, можемо порадити клініку «МедЛюкс«, де працють спеціалісти дуже високого професійного рівня. В процесі роботи використовується сучасне обладнання, медичні препарати нового покоління і різні методи, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта. Найбільш поширеним методом є кодування, яке, в свою чергу, може бути: медикаментозним, гіпнотичним та методом трансцелебральної електро-нейро стимуляції. Останній являється авторським методом і базується на інстинкті самозбереження. Найгірше, це коли люди, не хочуть визнавати, що зловживають алкоголем і чинять опір відмовляючись від терапії.

Поведінка близьких алкозалежного

Процес одужання в багатьох аспектах залежить від оточуючого середовища, зокрема від рідних і близьких пацієнта. Ось декілька порад, як потрібно себе вести в найбільш поштрених ситуаціях.

Якщо алкоголік, з яким ви живете, спійманий за кермом в нетверезому вигляді, не визволяйте його з в’язниці негайно. Він повинен знати, які наслідки цого очікують після такої поведінки. Ви, повинні бути терплячими, тому що одного уроку недостатньо, щоб переконати алкоголіка в тому, що у нього є проблема. Якщо ситуація повторюється, не платіть заставу. Він повинен усвідомити причину проблем. Дружини алкоголіків  інколи навіть несвідомо підтримують залежність чоловіка. Важливо розуміти, коли це допомагає, а коли — на шкоду.

Ви шкодите, коли позичаєте гроші залежним від алкоголю чи наркотиків. Ви не повинні робити це, тому що це завжди закінчується покупкою іншої пляшки, або дози. Якщо ви дійсно хочете допомогти, спробуйте переконати людину зустрітися з групою АА. Зрозумійте, що це хвороба. Постарайтеся зрозуміти, що вибухова поведінка, авантюрний підхід до членів сім’ї спрямовані тільки на досягнення ще одного відсотка алкогольних напоїв.

Крім того, намагайтеся ніколи не робити те, що алкоголік може робити, коли він тверезий. Ніколи не підвищуйте голос і говоріть з залежною людиною спокійно. Не піддавайтеся її умовлянням і обіцянкам. Розвивайте в собі твердість і рішучість. Тільки послідовне ставлення може позитивно вплинути на лікування алкоголізму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *